Panda Penguin Care Salon

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22 MB
  • Version 9.0
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Eğlenceli penguen ve pandaların bulunduğu bu oyun tam da çocuklara göre. Siz de hemen indirin ve deneyin.

 Çocukların eğlenerek oynadıkları bu harika oyun oldukça eğlenceli. Sevimli penguen ve pandaların bulunduğu bu oyun çocukların gelişimlerini de destekleyecek. Pek çok yönden eğlenceli özelliklere sahip olan bu oyunda çocuklar hayvanları bir adım daha yakından tanıyacaklar ve onlarla iletişim kurmaya çalışacaklar. Bu oyunda çocuklara düşen bazı görevler de bulunmakta. Hayvanların bakımı ile ilgilenecek olan bu hayvanlar çocukları olumlu yönde etkileyecek.Çocukların gelişimi için üretilen bu oyun onların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere de büyük ölçüde sahiptir. 

 Çocuğunuzun el becerisinin ve zeka kapasitesinin son derece geliştiği oyunda siz çocuğunuz ile birlikte bu eğlenceye tabii olabilirsiniz. Oyunun genel özellikleri arasında hayvanlara bakım yapmak ve onlar ile birlikte kaliteli ilişkiler kurmak vardır. Oyunun oynaması ve oyun sırasında verilen görevler son derece kolay olup bu konuda ona yardım etmenize bile gerek kalmayacaktır. Çocuğunuz ile birlikte hem eğlen,p hem de onun ile birlikte yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız pandalar ve penguenler ile birlikte eğlenceli dolu bu salona hemen adımınızı atıp işleme başlamanız yeterlidir. 

Çocuğunuzun gelişimine yardım edecek onunla beraber eğlenmenizi sağlayacak olan bu harika hayvan bakım oyununa hemen sahip olmak istiyorsanız indir butonuna basmanız yeterli. Hemen indirin ve çocukların eğlenceli zaman geçirmesine siz de yardımcı olun. 

Panda Penguin Care Salon indir